googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Для відставки Семеніхіна не вистачило голосів

26 липня 2018, 17:24Анастасія Залозна
2917
Для відставки Семеніхіна не вистачило голосів
Фото:  Скріншот з відеозапису
26 депутатів без міського голови та секретаря міськради голосувати за дострокове припинення повноважень міського голови. Обранцям не вистачило одного голосу «за».

Результати голосування, яке відбулося у малій залі, оголошувала депутат міської ради Інна Пащенко. За її словами, 23 депутати проголосували «за», 2 — «проти», 1 — «утримався», тому рішення про дострокове припинення повноважень міського голови не було підтримано. Артем Семеніхін та секретар міськради Олена Багрянцева у цей час знаходились у сесійній залі та не брали участь у засіданні більшості депутатів.

Варто зазначити, що це вже третя спроба групи депутатів провести засідання сесії без міського голови та секретаря міськради. Попередні дві міський голова назвав незаконними, а проекти рішень не набрали чинності.

Поки частина депутатів проводила власне засідання, у сесійній залі спалахували сутички. Правоохоронцям довелося затримати деяких учасників та вивести їх з сесійної зали.

За інформацією від голови регламентної комісії міськради Віталія Гланца, для прийняття рішення про дострокове припинення повноважень міського голови потрібно, щоб «за» проголосували не менше двох третин від депутатського складу, тобто 24 обранці.

Нагадаємо, 26 липня о 10:00 розпочалось продовження пленарного засідання 26-ї сесії Конотопської міської ради. У сесійній залі тривали суперечки. Пізніше міський голова оголосив перерву, а більшість депутатів перейшла до малої зали.

Варто зазначити, що 26 сесії міської ради ініціювали депутати. На порядок денний виносилося єдине питання — відставка міського голови.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста