googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

До 1 вересня кожна родина у Конотопі повторно отримає пакет документів для оформлення субсидії

11 серпня 2015, 08:58Андрій Кривулько
574
Бланки заяв і оновленої декларації надійдуть через «Укрпошту», водночас можна використовувати і чинні на сьогодні бланки цих документів. Процедуру оформлення субсидії значно спростили.

Про це йшлося під час апаратної наради, яку провів перший заступник голови облдержадміністрації Олександр Марченко. Новину повідомляє офіційний сайт Сумської ОДА.

За інформацією заступника директора Департаменту соціального захисту населення Людмили Мусіяки, 26 червня Уряд ухвалив Постанову № 475, яка значно спрощує процедуру оформлення субсидії.

«У новій формі декларації людям не потрібно вказувати дані про розмір доходів. Завдяки налагодженій за два місяці співпраці з Державною фіскальною службою і Пенсійним фондом місцеві органи влади можуть отримувати дані про доходи людини безпосередньо у податківців і Пенсійного фонду», – поінформувала Людмила Мусіяка.

Від початку дії нової постанови українці вказуватимуть у деклараціях лише вид отримуваного ними доходу і джерело (установу, підприємство чи організацію), з якого отримані кошти. Також важливим нововведенням є відмова від штрафних санкцій за допущені громадянами помилки, пояснила посадовець.

Згідно із зазначеною постановою, до сукупного доходу громадян не включатимуться окремі види доходів: благодійна допомога, одноразова допомога від держави та органів місцевої влади (виплати інвалідам, ветеранам до 5 травня, сім’ям загиблих учасників антитерористичної операції, матерям-героїням, допомога на поховання), грошове забезпечення військовослужбовців, які беруть участь у АТО.

«Постанова відкриває можливість призначати субсидію на основі вказаних людиною доходів як за календарний рік, так і за попередні три місяці. Це – крок до більшої оперативності у визначенні розміру субсидії на основі актуальних доходів громадян. Більше того, пенсіонери матимуть змогу отримати субсидію на підставі врахування їхніх даних за останній місяць», – додала чиновниця.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста