https://ticketsbox.com/ - topkonotop.com
googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

До прокуратури Сумщини відтепер можна звернутися в онлайн-режимі

29 жовтня 2015, 09:31Андрій Кривулько
440
З 28 жовтня громадяни можуть надсилати свої звернення до прокуратури Сумщини на електронну пошту.

У прес-службі прокуратури повідомляють, що з 28 жовтня набрали чинності зміни до Закону України «Про звернення громадян» щодо електронного звернення. Відповідно до зміненої статті 5 цього Закону, звернення, що адресуються органам державної влади і органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам, організаціям незалежно від форми власності, об’єднанням громадян або посадовим особам, до повноважень яких належить вирішення порушених у зверненнях питань, можуть бути надіслані з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення).

Однак варто врахувати, що у письмовому зверненні, у тому числі у електронному, має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, який звертається, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

Водночас, цією ж нормою Закону передбачено, що заявник має право подати усне звернення як на особистому прийомі, так і за допомогою засобів телефонного зв’язку через визначені контактні центри, телефонні «гарячі лінії».

З метою належного виконання вимог Закону України «Про звернення громадян» для роботи з електронними зверненнями визначено електронну пошту для прокуратури Сумської області: zvern@pso.gp.gov.ua та телефон для отримання (реєстрації) усних звернень: 77-01-22.

Топ Конотоп


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста