googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Е-петиція: на честь Андрія Кривича пропонують назвати вулицю

12 квітня 2019, 12:35Топ Конотоп
340
Е-петиція: на честь Андрія Кривича пропонують назвати вулицю
Фото:  Укринформ
На сайті єдиної системи місцевих петицій оприлюднили петицію «Про вшанування та увічнення пам’яті Почесного громадянина Конотопа Андрія Кривича».

Пропонують встановити у Конотопі пам’ятну дошку, назвати вулицю на його честь і допомогти встановити пам’ятник на кладовищі.

Автором петиції виступив Олексій Некрасов. Він пише, що ініціативна група з рідних, близьких, бойових побратимів, друзів та небайдужих громадян вже здійснила ряд заходів із вшанування та увічнення памʼяті Андрія Кривича.

Зокрема, його посмертно відзначили нагородою «Народний Герой України» та відзнакою ДУК «Правий Сектор» — «Бойовий Хрест Корпусу». Андрій Кривич посмертно отримав звання «Почесний громадянин міста Конотоп». Представлений до нагородження орденом «За мужність».

У Конотопській спеціалізованій школі №9 відкрили стенд пам'яті Андрія Кривича, а у Сумському державному педагогічному університеті імені А.С. Макаренка — пам'ятну меморіальну дошку.

Станом на 12 квітня 12:00 петицію підписало 27 осіб із 200 необхідних. Якщо за три місяці звернення набере необхідну кількість голосів, питання мають розглянути.

Підтримати її можна ТУТ.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста