googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Экс-керівника конотопської поліції можуть знову посадити під домашній арешт

4 лютого 2016, 09:31Андрій Кривулько
417
Прокуратура в апеляційному порядку оскаржує рішення суду щодо міри запобіжного заходу полковнику поліції.

Вчора, 3 лютого, прокуратура Сумщини подала апеляційну скаргу на рішення Зарічного районного суду міста Суми, яким відхилено клопотання про продовження запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту керівнику Конотопського відділу поліції.

Своє рішення слідчий суддя мотивував спливом строків запобіжного заходу на момент розгляду клопотання слідчого, однак, на думку прокуратури, вказане рішення є необґрунтованим і таким, що підлягає скасуванню,оскільки зволікання відбулися з вини суду, пише прес-служба прокуратури Сумської області.

Прокуратура внесла клопотанням про продовження терміну запобіжного заходу вчасно, але у зв’язку із перебуванням на лікарняному слідчого судді, який призначив клопотання до розгляду, фактичний розгляд було доручено іншому слідчому судді. Останній, розглядаючи клопотання саме 2 лютого, тобто у останній день дії запобіжного заходу, не взяв до уваги вказані обставини і необґрунтовано прийшов до висновку про закінчення строку дії запобіжного заходу, не навівши цьому жодних правових обставин. Прокуратура вважає, що є достатньо підстав для скасування вказаного рішення та постановлення нового, яким необхідно продовжити строк дії домашнього арешту полковнику поліції.

Нагадаємо, екс-керівника конотопської поліції відпустили з-під домашнього арешту. Обласна прокуратура підозрює його в ряді службових злочинів. Окрім того, 1 грудня минулого року Сергій Лук’яненко «попався» на хабарі у 30 тисяч гривень.

Топ Конотоп


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста