googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

">

Головний лікар Конотопської ЦРЛ використовував колектив медиків для будівництва свого будинку (+відео)

31 березня 2015, 11:44Андрій Кривулько
746

Вчора, 30 березня, Конотопська "Свобода" разом з РПЛ та громадою міста організували мітинг під стінами міськради. Вони вимагали у міської влади звільнити головного лікаря Конотопської ЦРЛ Володимира Драганюка.

Представник Радикальної партії Спартак Сергієнко написав на своїй сторінці у Facebook: «Сьогодні до м.Конотоп приїхав Народний депутат України Олексій Кириченко - член комітету Верховної Ради з питань охорони здоров’я (Радикальна партія Олега Ляшка). Нагадаю, нещодавно Радикали міста «накрили» головного лікаря Драганюка, який у робочий час використовував ремонтну бригаду лікарні, для будівництва власного будинку. А ще найстрашніше те, що карету швидкої, яка за маршрутом повинна була працювати на викликах до хворих, цей горе-лікар, використовував для перевезення будматеріалів для ремонту своєї оселі».

Він також заявив, що корупційна діяльність головлікаря була зафіксована на відео та фото. А завдяки мітингу міський голова відсторонив Володимира Драганюка від виконання обов’язків у лікарні.

Спартак Сергієнко додав, що після мітингу вони з народним депутатом України поїхали до прокуратури. Заступник міжрайонного прокурора повідомив, що готує відповідні бумаги до міського голови, в яких буде зазначено, що факти злодіянь, у яких звинувачується Володимир Драганюк, підтверджені.

Артем Семеніхін ще 26 березня писав у Facebook, що свободівці разом з РПЛ та Конотопською самообороною провели "певний комплекс заходів" та з'ясували, що головний лікар Конотопської ЦРЛ, користуючись своїм службовим становищем, направляє на будівництво свого маєтка технічний персонал лікарні в робочий час.

Сьогодні активісти опублікували в Інтернеті відео. На ньому зафіксовано, як ремонтна бригада у кареті швидкої допомоги їздила з будівельними матеріалами та інструментами до приватного будинку головного лікаря. Також на відео керівник ремонтної бригади ЦРЛ зізнається, що двоє його підлеглих працюють у будинку головлікаря.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста