googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Головний поліцейський Конотопа розповів, як просувається розкриття нічних пограбувань

16 вересня 2016, 14:00Андрій Кривулько
492
На міжсесійному засіданні начальник міськвідділу поліції Олексій Нештенко дав відповідь на звернення підприємців щодо крадіжок з магазинів та кіосків, які скоюються в нічний час в Конотопі.

За його словами, наразі є підозрюваний — чоловік, який раніше був судимий за подібні види злочинів.Більше інформації він не може надати, через те, що ведеться слідство.

Олексій Нештенко наголосив, що по розкриттю пограбувань та вуличної злочинності його відділ має показник у 50%, що перевищує показники обласного центру.

Завдяки збільшенню часу вуличного освітлення, каже правоохоронець, в Конотопі суттєво зменшились пограбування та розбій.

Начальник міськвідділу поліції також повідомив, що згідно із «законом Савченко» з місць позбавлення волі звільнили близко ста жителів Конотопа та району, які скоїли тяжкі та особливо тяжкі злочини, серед них — педофіли, вбивці, злодії. Наразі всі вони знаходяться на обліку в поліції, їх потсійно перевіряють. Декілька з них вже повернулися до в’язниці через повторно скоєний злочин.

Нагадаємо, на черговій сесії Конотопської міської ради до депутатів звернулась група підприємців з проханням звернути увагу на часті випадки пограбувань.

Топ Конотоп

 


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста