googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Група депутатів провела власне засідання 26-ї сесії Конотопської міськради

7 червня 2018, 11:55Анастасія Залозна
2095
Група депутатів провела власне засідання 26-ї сесії Конотопської міськради
Фото:  wikipedia.org
6 червня відбулись дві спроби провести 26-ту сесію Конотопської міськради під головуванням Семеніхіна. Жодного питання не розглянули, але, як стало відомо пізніше, частина депутатів провела власну сесію без міського голови та секретаря міськради.

Депутат міської ради Тарас Омельченко на своїй сторінці у Facebook повідомив, що 6 червня відбулось пленарне засідання 26-ї сесії Конотопської міськради, на якому депутати прийняли ряд рішень.

«У зв’язку з тим, що міський голова на пленарному засіданні 26 сесії перешкоджав роботі депутатів, не поставив на голосування пропозиції депутатів про включення важливих для життєдіяльності міста питань до порядку денного — депутати Конотопської міської ради провели 6 червня 2018р. пленарне засідання», — заявив Омельченко.

Депутат оприлюднив протоколи рішень, за які голосували присутні. Серед них — затвердження міської Програми «Про відпочинок та оздоровлення дітей улітку 2018 року», створення КУ «Інклюзивно-ресурсний центр Конотопської міської ради Сумської області», затвердження Програми розвитку та забезпечення діяльності КП «Конотопське трамвайне управління» на 2018 рік, затвердження Програми «Освіта Конотопа на 2018 - 2021 роки». Також голосували за зміни до рішення міської ради від 24.04.2017 «Про розпуск виконавчого комітету Конотопської міської ради».

Пізніше міський голова Артем Семеніхін у відеозверненні назвав засідання депутатів «псевдосесією». За його словами, рішення не є легітимними.

Варто зазначити, раніше група депутатів вже проводила власну сесію без міського голови та секретаря міської ради. Зокрема, тоді обранці голосували за відставку заступників міського голови, за дострокове припинення повноважень секретаря міської ради Олени Багрянцевої та керуючого справами міськвиконкому Венедикта Яроцького. Ці рішення так і не набули чинності.

Нагадаємо, 6 червня о 10:00 мало продовжити роботу пленарне засідання 26-ї сесії Конотопської міської рад. Проте упродовж понад двох годин засідання не було розглянуто жодного питання, а працівники трамвайного управління влаштували безстрокову акцію протесту через відсутність зарплат.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста