googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Губернатор взяв під особистий контроль ситуацію з госпіталізацією дітей в Конотопі

14 квітня 2015, 08:03Андрій Кривулько
582

За дорученням голови облдержадміністрації в області створена комісія, яка встановлює причини занедужання дітей у Конотопі.

«Вчора, надвечір, мені повідомили про госпіталізацію дітей в місті Конотоп. В управлінні охорони здоров'я облдержадміністрації негайно була створена комісія на чолі з Сергієм Бутенком. До неї увійшли найкращі педіатри, інфекціоністи, представники санітарно-епідеміологічної служби області. Наразі комісія встановлює причини захворювання малечі. Обстеження і лікування дітей проводиться коштом лікарні», – прокоментував Микола Клочко, пише RegioNews.

За словами Сергія Бутенка, діти забезпечені необхідними медикаментами. У разі відсутності окремих препаратів батькам пропонується придбати їх в аптеці. Кошти за медикаменти відшкодують відповідно до представлених чеків.

Нагадаємо, 9 квітня до інфекційного відділення центральної районної лікарні з попереднім діагнозом – кишкова інфекція госпіталізовано 18 дітей з дитсадків «Теремок» та «Золотий ключик». Станом на 10:00 10 квітня було обстежено 79 дітей, з них 7 госпіталізовані в інфекційне відділення з діагнозом "кишкова інфекція" та 11 дітей в терапевтичне відділення з діагнозом "гострий гастрит". 11 квітня госпіталізованих вже було 27 дітей та один дорослий.

 


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста