googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Ходити вулицями стає небезпечно: в Конотопі під ногами – відкриті люки

14 квітня 2015, 10:38Андрій Кривулько
821
Минулої п’ятниці, 10 квітня, навпроти будівлі райдержадміністрації автомобіль потрапив заднім колесом у відкритий каналізаційний люк.

Про це повідомляє міська організація ПП «УДАР Віталія Кличка» у Facebook.

Автомобіль марки ВАЗ-21099 влучив заднім правим колесом у відкритий каналізаційний люк. А через кілька хвилин після цього – пишуть в організації – маленький щеня, який гуляв зі своєю господинею, впав у відкритий люк поруч з автомобілем. Врятувала життя свого собаки дівчина тільки завдяки своїй блискавичній реакції: вона швидко витягнула песика з води.

В «УДАРі» додали: в місті є велика кількість маленьких дітей, літніх людей, людей зі слабким зором, які можуть потрапити у відкритий люк і травмуватися.

«Конотопська міська організація ПП "УДАР" вимагає від можновладців Конотопа негайно привести в порядок стан каналізаційних люків у місті!» - зазначається в повідомленні.

Нагадаємо, наприкінці березня нинішнього року у міськвиконкомі повідомляли, що через масові крадіжки кришок від каналізаційних люків, більшість відкритих колодязів тимчасово накриють бетонними плитами. Причиною таких заходів стала масова крадіжка кришок від каналізаційних люків і неможливість швидко накрити таку кількість відкритих колодязів стандартними кришками. У міськвиконкомі також зазначали, що такі незручності продовжаться максимум на місяць, поки не виготовлять стандартні кришки.

 


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста