googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Хроніки позачергової сесії у Конотопі: ключові моменти, які відбувались 26 квітня

26 квітня 2018, 13:32Анастасія Залозна
1688
Хроніки позачергової сесії у Конотопі: ключові моменти, які відбувались 26 квітня
Фото:  Скріншот з відеозапису
Продовження позачергового засідання 26-ї сесії міськради тривало півтори години, проте до розгляду порядку денного так і не дійшли. Міський голова оголосив чергову перерву.

На засіданні були присутні 22 депутати з 36. Народні обранці мали розглянути лише одне питання — «Про дострокове припинення повноважень міського голови Семеніхіна Артема Юрійовича».

На початку засідання головуючий зачитував рішення суду щодо позову депутата Олександра Кирія до Артема Семеніхіна «Про захист честі та гідності та ділової репутації і стягнення моральної шкоди». Це зайняло близько 40 хвилин.

Потім міський голова спробував поставити на голосування питання «Про включення до порядку денного проекту рішення про бюджет на 2018 рік», але у сесійній залі спалахнули суперечки.

Пізніше до трибуни з промовами виходили люди, які називали себе представниками громади. Всі вони критично висловлювались стосовно присутніх депутатів. Під час чергового такого виступу депутат міської ради Інна Пащенко вийшла до президії та намагалась взяти слово за допомогою гучномовця, але міський голова заявив, що спочатку потрібно дати висловитись громаді. Більшість присутнього депкорпусу встала поруч з Пащенко.

Після того, як депутати покинули свої місця, а президію оточили правоохоронці, у залі увімкнули Гімн України. Далі Семеніхін ініціював проведення повторної реєстрації депутатів, але останні покинули залу.

«У зв’язку з тим, що відсутній кворум, депутати не реєструються; у зв’язку з тим, що судом визнано громадянином РФ депутата міської ради Олександра Кирія; у зв’язку з тим, що ми повинні отримати роз’яснення від Центральної виборчої комісії, від СБУ, від Генеральної прокуратури України стосовно того чи може депутат Кирій брати участь у голосуванні міської ради чи може він бути взагалі депутатом міської ради — я оголошую перерву в пленарному засіданні», — заявив головуючий.

Продовження позачергового засідання 26-ї сесії Конотопської міської ради має відбутися 22 травня, а 27-ма сесія, яка була запланована на 10 травня, перенесена на 23 травня. За словами міського голови, він готовий провести сесію раніше у випадку, якщо депутатський корпус звернеться з таким проханням і депутати будуть готові голосувати за бюджет.

Онлайн-трансляція з сесійної зали велась на офіційній сторінці міського голови у Facebook.

Нагадаємо, що 19 квітня відбулась перша спроба провести позачергове засідання 26-ї сесії Конотопської міської ради.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста