googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Хто на Конотопщині отримає підвищені пенсійні виплати?

8 липня 2019, 17:18Топ Конотоп
371
Хто на Конотопщині отримає підвищені пенсійні виплати?
Фото:  Цензор.НЕТ
Про підвищення пенсій з 1 липня 2019 року повідомила під час апаратної наради при голові РДА начальник сервісного центру головного управління Пенсійного фонду України в сумській області Наталія Шелюк.

Про це повідомляє пресслужба Конотопської РДА. 

З 1 липня, у зв’язку зі зростанням прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність з 1497 грн. до 1564 грн., органами Пенсійного фонду збільшено на 4,5% мінімальні пенсії за віком, у зв’язку із втратою годувальника, учасників бойових дій, членів сімей військовослужбовців та осіб з інвалідністю внаслідок війни, шахтарів. На 670 грн. зріс і максимальний розмір пенсій та становить 15640 грн. Дане підвищення торкнулось 56% (17368 чол.) пенсіонерів міста Конотоп та Конотопського району. 

Для людей, які мають великий стаж (жінки – 30 років і більше, чоловіки – 35 років і більше), але отримують мінімальні пенсії, як і громадяни з невеликим стажем, в наслідок низької оплати праці в свій час, Урядом встановлено державну гарантію, яка вже з 1 липня 2019 року забезпечить їх пенсію у розмірі не меншому ніж 2000 грн. На Конотопщині пенсію підвищено майже 9,5 тис. осіб даної категорії пенсіонерів. Середній розмір підвищення складає 214 грн.

Майже у двічі зростуть і мінімальні пенсійні виплати для осіб з інвалідністю внаслідок війни, аварії на ЧАЕС, учасників бойових дій Великої Вітчизняної війни та війни з Японією, які досягли 85 років. У місті та районі таких 116 осіб, середній розмір підвищення становить 3056,49 грн.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста