googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Керівництво району вважає, що створення ОСББ може вирішити проблеми житлового фонду

11 вересня 2018, 10:00Андрій Кривулько
456
Керівництво району вважає, що створення ОСББ може вирішити проблеми житлового фонду
Фото:  Medium
Головною проблемою обслуговування житлового фонду у Конотопському районі є те, що після приватизації квартир будинки залишаються на балансі сільських рад. В місцевих бюджетах фінансування на утримання та ремонт житлового фонду з року в рік не здійснюється у зв’язку з відсутністю коштів.

Про це повідомила начальник відділу містобудування, архітектури та ЖКГ Людмила Зерниченко, передає сайт Конотопської РДА.

Як зазначила посадовиця, утримання будинків, що перебувають у комунальній власності, здійснюється  мешканцями даних будинків.

«Єдиним вирішенням даної проблеми є створення об’єднань співвласників багатоквартирних  будинків, які будуть офіційно зареєстровані як юридичні особи. Вони зможуть брати участь у державних програмах підтримки таких об’єднань та,  відповідно, отримувати кошти на ремонтні роботи в своїх будинках», — наголосила Зерниченко.

Вона також зазначила, що роз’яснювальна робота з даного питання сільськими радами проводиться дуже повільно. За словами посадовиці, населення не готове взяти на себе відповідальність за утримання свого будинку та проводити ремонтні роботи в ньому за власні кошти.

Читайте також: «Не руйнуйте те, що робиться для вас»: невідомі пошкодили паркан на спортивному майданчику


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста