https://ticketsbox.com/ Конкурс-рейтинг: у Конотопі визначатимуть найавторитетніших містян - topkonotop.com
googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Конкурс-рейтинг: у Конотопі визначатимуть найавторитетніших містян

9 серпня 2018, 16:35Анастасія Залозна
789
Конкурс-рейтинг: у Конотопі визначатимуть найавторитетніших містян
Фото:  cremcv.com
Виконавчий комітет Конотопської міської ради оголосив конкурс-рейтинг щодо визначення найавторитетніших мешканців Конотопа, кращих працівників в різних галузях.

Про це повідомляється на сторінці Конотопської міської ради у Facebook.

Найавторитетніших містян визначатимуть у наступних номінаціях: працівники промисловості; підприємці; працівники правоохоронних та контролюючих органів, військовослужбовці; працівники освіти; діячі культури та мистецтва; медичні працівники; працівники державних установ та органів місцевої влади, депутати, голови квартальних комітетів; працівники житлово-комунального господарства та будівництва; громадські та релігійні діячі; представники галузі фізичної культури та спорту.

Висловити свою думку можна: зателефонувавши за телефонами 2-31-00, 6-62-82 ; проголосувавши на сайті міської ради, надіславши SMS-повідомлення з приміткою «конкурс-рейтинг» на номер: 0961516066; надіславши відповідного листа до міської ради (м.Конотоп, пр. Миру, 8) з приміткою «конкурс-рейтинг».

Зазначається, що при голосуванні обов’язково потрібно вказати номінацію та прізвище, ім’я, по батькові та посада запропонованої особи та стислий зміст досягнень.

Конкурс триватиме до 23 серпня включно.

Читайте також: У Конотопі рятувальники разом з поліцейськими ліквідовували наслідки умовної ДТП


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста