googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

«Конотоп земля легенд»: відомий журналіст Руслан Горовий презентує нову книгу

11 червня 2018, 16:31Анастасія Залозна
1275
«Конотоп земля легенд»: відомий журналіст Руслан Горовий презентує нову книгу
Фото:  facebook/Культура Конотоп
15 червня о 19:00 в актовому залі Європейського університету відомий журналіст Руслан Горовий презентує нову книгу «Конотоп земля легенд».

«Конотоп земля легенд» — це своєрідний роман з коротких історій про різних людей і різні життєві ситуації.

Руслан Горовий — журналіст, головний режисер «Магнолія-ТВ», автор та керівник проекту «Служба розшуку дітей», документаліст та волонтер. Він народився і виріс у Конотопі.

«Конотоп — це одночасно і космос, і пустка. Реальність і міф. Глибина внутрішнього і наповненість зовнішнього. Інь і ян. Вижимка. Квінтесенція. Конотоп — це значно більше, ніж ви можете уявити. Конотоп — це Земля легенд. Після того, як ви поринете в його історії, ви вже ніколи не будете такими, як були раніше. Ви назавжди залишите в собі його частку, а в ньому — частку себе», — ось як сам Руслан Горовий пише про свій Внутрішній Конотоп, передає «Галицький Кореспондент».

Крім паперового видання також записали аудіокнигу. Озвучили оповідання відомі діячі української культури серед яких актори Олеся Жураківська, Анастасія Блажчук, Олексій Гнатковський, Світлана Орліченко, автор проекту «Фронтмен» Лілія Лилик та інші. Загалом — 47 голосів сучасності, 177 треків, понад 4 години оповідок.

«А ще крутяк, що купа відомих людей озвучили все це своїми голосами і оживили. Тепер вся ця краса піде в світ і буде заміняти собою російськомовний анекдот… Принаймні мені дуже цього хочеться. Бо якщо зараз співають за столом вже українською, то анекдоти травлять ще російською. Час міняти ситуацію», — розповів автор у коментарі «Галицькому Кореспонденту».

Нагадаємо, що 17 лютого Руслан Горовий презентував у Конотопі книгу «1000 і 1 Ніч війни» та перевидання книги «Гагарін і Барселона».


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста