googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Конотопчанин хотів зняти повію, а потрапив на шахраїв

16 вересня 2015, 12:46Андрій Кривулько
778
Шахраї розраховують на те, що присоромлені потерпілі не будуть звертатися до правоохоронних органів. Проте, хлопець звернувся в міліцію.

Як повідомляє СЗГ УМВС в Сумській області, у Інтернеті набуває розповсюдження новий вид шахрайства: зловмисники створюють сайти з пропозиціями надання інтимних послуг, а заволодівши коштами любителів «полунички», зникають.

До Конотопського міськвідділу міліції прийшов за допомогою 21-річний хлопець. Парубок повідомив, що знайшов у мережі Інтенет оголошення про надання дівчатами інтимних послуг у Конотопі і одразу ж зателефонував.

На тому кінці дроту йому повідомили, що спершу необхідно поповнити рахунок вказаного мобільного телефону на 350 гривень, а вже потім приїде дівчина. Молодик виконав вказівку, перерахувавши кошти через термінал. Та коли повторно зателефонував за тим же номером, йому сказали, що гроші не надійшли і тому необхідно ще раз спробувати перерахувати 150 гривень. Хлопець знову відправив кошти, але в подальшому на його телефонні дзвінки ніхто не відповідав.

Повідомляється, що подія була занесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Проводиться перевірка.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста