googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Конотопчанина не пустили на курорт у Європі через борг

25 липня 2019, 14:07Новини партнерів
397
Батько на Конотопщині протягом кількох років не сплачував аліменти доньці Діані, внаслідок чого утворилась заборгованість. А сам у цей час зібрався на літній відпочинок до однієї з курортних країн Європи.

Яким же виявилося здивування, коли йому було відмовлено у виїзді за межі України, адже попередньо державним виконавцем були винесені відповідні обмежувальні постанови в рамках пакету законів #ЧужихДітейНеБуває, ініційованих Міністерством юстиції України. Саме обмеження в праві виїзду за кордон підштовхнуло конотопчанина Андрія терміново погасити борг в розмірі майже 18 тисяч гривень.

Окрім боргу, йому довелося сплатити доньці близько 9 тисяч гривень штрафу та 2 тисяч гривень виконавчого збору. Зазвичай підготовка до виїзду за кордон починається з накопичення необхідної кількості грошей, обрання місця перебування, оформлення потрібних документів тощо.

Проте такий алгоритм не стосується тих осіб, що мають заборгованість зі сплати аліментів, адже зібрані кошти в першу чергу забезпечать права власної дитини. Наразі діти на Конотопщині отримали понад 5 мільйонів гривень аліментів.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста