googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Конотопчанину повернули кошти за неякісну електропіч після звернення до міської ради

10 січня 2018, 12:04Анастасія Залозна
362
Конотопчанину повернули кошти за неякісну електропіч після звернення до міської ради
Фото:  gunter-hauer.ua
Чоловік придбав в одному з магазинів міста електричну духову піч, проте через декілька тижнів використання вона перестала працювати.

Як поінформували у відділі контролю Конотопської міської ради, до них звернувся конотопець, який хотів повернути кошти за неякісний товар.

Повідомляється, що чоловік спочатку звернувся до магазину, в якому був придбаний товар, з відповідною претензією. Працівники магазину, як і належить, передали піч до сервісного центру для виконання безоплатного ремонту. Фахівці сервісного центру визнали електропіч непридатною до ремонту та надали відповідний акт.

Посилаючись цей на акт, продавець магазину запропонував чоловіку обміняти неякісну піч на нову якісну або на інший товар. Конотопчанин намагався пояснити, що хоче повернути кошти за придбаний неякісний товар, але продавець наполягав на обміні товару. Тому чоловік звернувся до відділу контролю міської ради за консультацією.

Після роз’яснення суб’єкту господарювання чинного законодавства з питань захисту прав споживачів, кошти за піч повернули в повному обсязі.

Читайте також: Президент України реорганізував Конотопський міськрайонний суд


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста