googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Конотопці пропонують організувати систему роздільного збору сміття

17 квітня 2019, 14:41Топ Конотоп
489
Конотопці пропонують організувати систему роздільного збору сміття
Фото:  тсн
На сайті Єдиної системи місцевих петицій зареєстрували петицію під назвою «Організація системи роздільного збору сміття та будівництво сортувальної станції».

Ініціатором виступила Конотопська зоозахисна організація «Друзі тварин». Пропонують створити умови для сортування і утилізації сміття, встановити контейнери для роздільного сортування органічних відходів, пластику, паперу, скла та металу.

Також пропонують забезпечити точки прийому небезпечних відходів і прибирання інших видів сміття — будівельного сміття, опалого листя тощо. А ще — організувати систему штрафів за порушення правил сортування, проводити екологічні толоки та широку інформаційну кампанію.

На новому полігоні, який планують створювати у місті, пропонують створити сортувальну станцію, яка дозволить започаткувати вторинне використання відходів та зменшити їхні обсяги.

Наголошують, що з 1 січня 2018 року Україна зобов’язалася сортувати все сміття за видами матеріалів, а також розділяти його на придатне для повторного використання, для захоронення та небезпечне. Проте, де-факто нічого не змінилося — все сміття викидають в один контейнер.

Станом на 17 квітня 14:00 петицію підписали 67 осіб із 200 необхідних. Якщо за три місяці звернення набере необхідну кількість голосів, питання мають розглянути.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста