googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Конотопці здобули призові місця Чемпіонат України з карате

24 квітня 2019, 15:14Топ Конотоп
1101
Конотопці здобули призові місця Чемпіонат України з карате
Фото:  facebook/відділ Конотопської міської ради у справах молоді та спорту
20-21 квітня у Черкасах відбувся 16-ий Чемпіонат України з фунакоши шотокан карате, де виступила збірна команда Сумської області сформована обласним відділенням ВАК «IKA Госоку Рю Будо».

Про це повідомляє відділ Конотопської міської ради у справах молоді і спорту.

Команда виборола 5 золотих, 10 срібних та 3 бронзові медалі.

В індивідуальних категоріях ката чемпіонами України стали вихованці тренера Анатолія Лозового: Марина Прокопенко, (жінки 19 років та старше), Павел Онопрієнко (Юніори 15-18 років) та Станіслав Чалий (юнаки 13-14 років), а також Аліса Зінутіна (дівчатка до 10 років, тренер Віталій Гутенко).

Призові місця в індивідуальних змаганнях зайняли Андрій Ковальов (ката), Костянтин Пузь (ката), Юрій Майфет (куміте), Анастасія Даміко (ката), Марина Прокопенко (куміте), Єгор Давидів (куміте), Емілія Руденко (куміте), Максим Непомнящий (ката), Андрій Москаленко (ката) і Артур Пономарьов (куміте).

У командному куміте золоту медаль завоювали дівчата до 10 років (Аліса Зінутіна, Емілія Руденко і Поліна Сапіч), другі місця посіли команди юнаків 11-12 років (Єгор Панасюра, Микита Цебінога і Ігор Побегайло), юнаків 13-14 років (Артем Козачок, Костянтин Пузь і Станіслав Чалий) і чоловіків 19 років і старше (Юрій Майфет, Артур Пономарьов і Ярослав Новіков).

Переможці та призери представляють ДЮСШ «Авангард», Сумський державний університет, «IKA Госоку Рю Будо-Суми» та клуб «Воїн» (Конотоп). До чемпіонату їх готували тренери Анатолій Лозовий, Віталій Гутенко і Григорій Хлистенков.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста