googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Конотопців запрошують відвідати безкоштовне заняття з польської мови

10 жовтня 2017, 12:20Андрій Кривулько
410
Конотопців запрошують відвідати безкоштовне заняття з польської мови
Фото:  Besplatka.ua
Всі охочі мають виняткову можливість відвідати безкоштовне заняття з польської мови, які відбудуться 17 жовтня за адресою: пр. Миру, 24, каб 114.

На базі Політехнічного технікуму Конотопського інституту СумДУ в рамках співпраці з «Центром розвитку особистості» на постійній основі  діють курси польської мови для будь-яких вікових категорій.

Заняття проходять за зручним індивідуальним графіком та включають 40 астрономічних годин. Пропонується вивчення польської мови на таких рівнях: А1 – початковий (розуміння та використання базових слів, фраз, елементарне представлення себе та інших); А2 – початковий досвідчений (людина, яка вивчає мову, уже може розказати про себе, своє оточення, пояснити власні потреби, спілкуватися в звичайних ситуаціях, скласти співбесіду для отримання Карти Поляка вам достатньо даного рівня); В1 – середній (кожен, хто вивчає мову, може описати свої враження, висловити власну думку, спілкуватися в більшості різноманітних ситуацій, необхідних для проживання та навчання в Польщі); В2 – вище середнього (людина, яка вивчає мову, розуміє складні наукові тексти, без жодних проблем спілкується з носіями мови, може викласти свій погляд на будь-яку проблему).

Викладач – філолог, досвідчений педагог, яка більше року стажувалася в Польщі, де перейняла найновітніші методики викладання. Після проходження цих курсів слухачі отримують відповідний сертифікат.

Варто додати, що випускники курсів успішно працюють або навчаються за кордоном.

За додатковою інформацією звертатися за телефоном: (067)359-83-30 (Антон).

На правах соціальної реклами