https://ticketsbox.com/ Конотопцям розкажуть, як легально працевлаштуватись у Польщі - topkonotop.com
googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Конотопцям розкажуть, як легально працевлаштуватись у Польщі

3 травня 2017, 09:54Андрій Кривулько
870
Конотопцям розкажуть, як легально працевлаштуватись у Польщі
Фото:  ternopil.visit.ua
В Конотопі відбудеться інформаційна кампанія від польської агенції працевлаштування, яка виступає за легальне та безпечне працевлаштування у Польщі.

З 25 травня в тур містами України вирушає мобільний офіс праці «Рекрутобус PL» в рамках інформаційної кампанії польської агенції працевлаштування EWL Group. Першим містом туру має стати Конотоп.

В агенції зазначають, що протягом останніх років все більше українців вбачає у Польщі можливість заробітку. Зокрема, у 2016 році польські роботодавці працевлаштували рекордну кількість іноземців. З понад 1,3 мільйонів дозволів на працевлаштування за кордоном, наданих іноземцям, 96% припадають на громадян України.

При такому значному масштабі працевлаштування українців в Польщі, все більшого значення набуває необхідність інформування про права й обов'язки працівників. Особливу потребу мають невеликі міста та села, в яких доступ до інформації може бути більш ускладненим. Особи з таких регіонів часто стають жертвами шахраїв, або ж шукають роботи самостійно, що, в свою чергу, часто закінчується негативними наслідками та проблемами для самих працівників.

«Ми плануємо розповсюдити та донести конкретну інформацію щодо роботи в Польщі до таких груп осіб, які ще не мали можливості дізнатися більше про польський ринок праці, — кажуть організатори проекту. — Окрім інформування, ми також представимо найцікавіші пропозиції робіт від польських роботодавців, якими українці зможуть скористатися протягом літньо-осіннього сезону».


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста