googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Конотопі відкрилась виставка «Майдан: простір творчості»

24 квітня 2019, 14:54Топ Конотоп
221
 Конотопі відкрилась виставка «Майдан: простір творчості»
Фото:  Конотоп.City
23 квітня у Конотопському краєзнавчому музеї імені О.М.Лазаревського відкрилась виставка робіт студентів-дизайнерів Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури «Майдан: простір творчості».

Про це повідомляє Конотоп.City.

Як розповіла завідувач відділу розвитку та комунікації Національного музею Революції Гідності Катерина Зайцева, «Майдан: простір творчості» — це мандрівна виставка, яку створили студенти Національної академії образотворчого мистецтва  у 2014 році.

«Тоді викладач Віталій Шостя запропонував своїм вихованцям, у такий буремний і революційний рік, сфокусуватись на Майдані. І через творчість, через жанр плакату розповісти своє бачення та відчуття тих подій», — зазначила Катерина Зайцева.

За словами директорки краєзнавчого музею Наталії Верби, роботи вже експонували у Києві, Одесі, Мелітополі, Хмельницькому, Львові та Дніпрі. Конотоп — це перше невелике місто, яке відвідала виставка.

«Нас запросила моя колега Антоніна Піпко — конотопчанка, учасниця Революції Гідності. Оскільки у Конотопі дуже активний осередок патріотизму і національного духу вирішили відвідати Конотоп», — розповіла Зайцева.

Як повідомляє прес-служба Національного музею Революції Гідності, виставка «Майдан: простір творчості» — це 74 проекти. У Конотопі представлені наступні:

  • «Карби Майдану» — експериментальний артбук із металу. За концепцією авторки Віри Риліної, цей проект співвідносить міць і вагу слова з такими ж характеристиками металу;

  • «Автограф Майдану» — серія акцидентних абеток, де авторка Ольга Кисельова використовує прототипи шрифтів, застосовуваних майданівцями в різний спосіб і на різному матеріалі;

  • «Апостоли гідності. Відважний щит України» — серія з 12 плакатів від Марини Шевчук, яка поєднує, вишиковує стрій щитів — уособлення захисників Майдану поряд зі священними гаслами-посланнями, що були сенсом життя героїчних оборонців;

  • «Це – медіа-війна» – серія плакатів Марини Лукашенко. Авторка викриває цинічну політику Росії при використанні інформаційної зброї, яка деформує свідомість населення передусім країни-окупанта;

  • календарі та плакати на тему Майдану, присвячені російській інформаційній і військовій агресії.

Вхід для дорослих коштує 10 гривень, для дітей — 5 гривень. Її можна переглянути щоденно з 8:00 до 17:00 до 2 червня.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста