googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Конотопщина готується оздоровлювати дітей

3 квітня 2016, 06:01Андрій Кривулько
753
Наразі проводиться відповідна робота щодо належної організації літньої оздоровчої та відпочинкової кампанії на території району в 2016 році.

За словами завідувача сектору молоді та спорту райдержадміністрації Тетяни Рябко, нині профільним сектором здійснюється моніторинг виділення коштів для оздоровлення й відпочинку дітей та учнівської молоді району.

За словами посадовця, основним чинником організації якісного оздоровлення та відпочинку дітей і учнівської молоді є фінансове забезпечення, тому дане питання знаходиться на постійному контролі. Зокрема, проведена робота з селищним та сільськими головами щодо можливості часткового фінансування для оздоровлення дітей на підвідомчих територіях. На сьогодні з місцевих бюджетів передбачені кошти в сумі 387 тис.грн., що дасть можливість провести оздоровчу кампанію на належному рівні.

Як доповіла Тетяна Рябко, прогнозований бюджет оздоровчої кампанії 2016 року становитиме більше 800 тис.грн. в тому числі більше 80 тис.грн. — з обласного бюджету. Разом з тим, очікується збільшення вартості однієї путівки до районного закладу оздоровлення та відпочинку «Зірка» (с.Новомутин). Вона буде становити 2,5 тисяч гривень.

Нагадаємо, влітку цього року на Конотопщині вперше організують роботу наметового табору, який буде розташовуватися у с.Таранське, поблизу табору «Мрія».

Топ Конотоп


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста