googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Конотопська ЦРЛ отримала сучасний апарат УЗД

4 січня 2018, 11:39Анастасія Залозна
1301
Конотопська ЦРЛ отримала сучасний апарат УЗД
Фото:  cyprusivf.net
Центр первинної медико-санітарної допомоги Конотопського району передав у оренду Конотопській ЦРЛ систему ультразвукову діагностичну E-CUBE 7 загальною вартістю 1,75 мільйона гривень.

Як інформує прес-служба Конотопської РДА, ще у другому півріччі 2016 року на апаратній нараді було зазначено, що обладнання кабінету функціональної діагностики є застарілим та потребує заміни. Наявність нового сучасного УЗД-апарату дозволила б не допускати випадків перинатальних втрат по пологовому відділенню за рахунок своєчасного виявлення ВВР у плоду.

У жовтні 2017 року, на 19 сесії районної ради, депутатами прийнято рішення про забезпечення придбання сучасного професійного багатоцільового ультразвукового сканера преміум класу або експертного класу з повним комплектом датчиків. Через тендерну закупівлю (за кошти районного бюджету, селищної та сільських рад, сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств району) наприкінці 2017 року такий сканер було придбано.

Повідомляється, що під час першої у 2018 році сесія Конотопської районної ради депутати надали дозвіл Центру первинної медико-санітарної допомоги Конотопського району передати в оренду систему ультразвукову діагностичну E-CUBE 7 (в комплекті з опціями, датчиками, блоком безперебійного живлення та принтером) загальною вартістю 1,75 млн.грн. комунальному закладу «Конотопська центральна районна лікарня ім. академіка Михайла Давидова».

Довідково:

Основними галузями клінічного застосування E-CUBE 7 є: абдомінальні дослідження, акушерство, гінекологія, кардіологія, дослідження судин, включаючи периферичні, урологія, педіатрія та неонатологія, нейросонографія та інше.

Нагадаємо, у Конотопі збирають кошти на лікування 10-річного Дениса Ткаченка.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста