googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Конотопська ЦРЛ отримала універсальний лазерний апарат для операцій на судинах

25 січня 2018, 17:29Анастасія Залозна
1883
Конотопська ЦРЛ отримала універсальний лазерний апарат для операцій на судинах
Фото:  ТопКонотоп
Такий подарунок хірургічне відділення КЗ «Конотопська центральна районна лікарня ім.академіка М.Давидова» отримало 24 січня від Конотопського району.

Про це повідомляє прес-служба Конотопської РДА.

Районним Центром первинної медико-санітарної допомоги наприкінці 2017 року за кошти районного бюджету було придбано коагулятор лазерний універсальний «Ліка-хірург», вартістю 158,958 тисяч гривень.

Як повідомив головний лікар Центру Анатолій Маняк, у листопаді 2017 року до керівництва районної влади звернувся завідувач хірургічним відділенням Олександр Півень з проханням розглянути можливість придбання такого апарату. Адже від варикозної хвороби страждає значна кількість дорослого населення Конотопщини, а хірургічне відділення Конотопської ЦРЛ на другому місці після обласної лікарні за кількістю операцій на судинах.

«Ліка-хірург» лікує варикоз не скальпелем, а лазером, тому використання цього обладнання дозволить збільшити кількість проведення таких операцій.

За словами Олександра Півня, тепер операції з лікування варикозної хвороби будуть малотравматичними, не потребуватимуть тривалої госпіталізації. Він зазначив, що аналогічний апарат в області має тільки приватна клініка в місті Суми.

Нагадаємо, Конотопська ЦРЛ отримала сучасний апарат УЗД.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста