googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Конотопська Фотосушка - 2017: світлини на мотузках, конкурси та благодійність

21 серпня 2017, 17:39Анастасія Залозна
1085
Конотопська Фотосушка - 2017: світлини на мотузках, конкурси та благодійність
Фото:  facebook/Конотопська Фотосушка
У суботу, 19 серпня, в міському парту «Юність» відбувся виставковий проект під назвою «Конотопська Фотосушка». Виставковий проект в Конотопі відбувається вже вдруге.

Цьогоріч «Фотосушку» приурочили до Міжнародного дня фотографії. За правилами заходу, кожен учасник міг принести свої фотографії та повісити їх на мотузки за допомогою білизняних прищіпок, а в обмін можна було забрати будь-які інші світлини. Свої ж фотографії бажаючі мали змогу підписати, залишити на звороті координати для зв'язку або незвичайне послання для майбутнього володаря.

Кожен бажаючий міг зареєструватися для участі в конкурсі на кращу фотороботу. Авторів кращих світлин нагородили цінними призами від організаторів та партнерів заходу. Окрім цього, всім, хто фотографувався у спеціальній рамці, стилізованій під сторінку в Instagram, та оприлюднював фото у соцмережах, роздавали пам’ятні магніти «Конотопська Фотосушка - 2017».

На заході були представлені роботи Ірини Загорної, яка страждає на рідкісне захворювання — бульозний епідермоліз, в народі — «хвороба метелика». Роботи дівчини можна було забрати на загальних умовах, в рамках яких відбувався виставковий проект. Крім цього, до спеціальної скриньки від міжнародного благодійного фонду «Крила Надії» можна було зробити внески на лікування талановитої фотохудожниці. Як стало відомо, зібрали понад 900 гривень.

Більше фото — за посиланням: facebook.com/fotosushka.konotop


Конотопський ІТ кластер щиро дякує партнерам, які долучились до організації та проведення цьогорічної «Фотосушки»: компанії «Гродас», поліграфічній фірмі «Офіс-Центр», кафе «Патріот БУС», інтернет-порталу «ТопКонотоп», мережі магазинів побутової техніки «Звонок» та молодіжному руху «Телейос».


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста