googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Конотопська прокуратура допомогла зберегти землю для АТОшників

29 квітня 2016, 08:33Андрій Кривулько
622
За сприяння Конотопської місцевої прокуратури учасники АТО отримають земельні ділянки.

Про це повідомила прес-служба прокуратури Сумської області.

Головне управління Держгеокадастру в Сумській області звернулось до Конотопської місцевої прокуратури із заявою про невжиття ліквідатором ТОВ «Агропромислова компанія «Конотоп» заходів для повернення земель сільськогосподарського призначення в державну власність. Було відкрите кримінальне провадження за фактом зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми (ст. 364-1 КК України).

Встановлено, що між ТОВ «Агропромислова компанія «Конотоп» та Конотопською районною державною адміністрацією укладено договори оренди земельних ділянок, розташованих на території Гружчанської, Дептівської та Землянської сільських рад Конотопського району площею 1044,44 га строком на 10 років. Однак 12 травня 2015 року постановою Господарського суду Сумської області вказане товариство визнано банкрутом і розпочато ліквідаційну процедуру.

Своєчасне реагування Конотопської місцевої прокуратури на зазначені факти дозволило вирішити ситуацію, що склалась, і на даний час між Головним управлінням Держгеокадастру в Сумській області та ліквідатором ТОВ «Агропромислова компанія «Конотоп» підписано акти приймання передачі вказаних земельних ділянок.

Як повідомив керівник Конотопської місцевої прокуратури Сергій Сегида, у подальшому зазначені земельні ділянки планується передати у власність учасників Антитерористичної операції, які вже подали заяви на їх отримання.

Топ Конотоп


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста