googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Конотопська школа здобула міжнародну відзнаку

30 липня 2019, 10:56Топ Конотоп
397
 Конотопська школа здобула міжнародну відзнаку
Фото:  konotop.city
Учні та вчителі Конотопської спеціалізованої школи №2 взяли участь у міжнародній навчальній програмі «eTwinning Plus». У ній школярі з різних країн спілкуються одне з одним і створюють спільні проєкт.

Про це Конотоп.City повідомила вчителька французької мови у СШ №2 Інна Присікайло.

«Спочатку ми подали заявку, щоб отримати національну відзнаку. Це дало нам можливість спробувати себе на міжнародному рівні. Ми працювали три роки. А кінцевим результатом стала відзнака «eTwinning school aword» з вивчення іноземної мови», — зазначила вчителька.

Інна Присікайло розповіла, що eTwinning — це співпраця учнів з різних країн. У школі всі одне одного знають, а тут діти бачать життя своїх однолітків, знайомляться з культурою інших країн та розповідають їм про своє місто та країну.

За її словами, під час роботи над проєктом «Спорт — це здоров`я» показали спортивне життя школи, розробили систему харчування та спеціальні комплекси вправ. А у проєкті «Багатство наших відмінностей» порівнювали культуру нашого міста, країни з культурою Франції, Румунії, Німеччини, Бельгії. 

«Важливо, щоб діти могли ознайомитися і працювати з різними інформаційними інструментами. Наприклад, ми можемо працювати онлайн, а можемо — і на уроках і під час позакласної діяльності. І все це тільки французькою мовою», — розповіла Інна Присікайло. 

Головна мета — підвищити мотивацію до вивчення іншої іноземної мови, крім англійської. Участь у проекті добровільна. Долучитися можуть учні,  вчителі, бібліотекарі, вихователі. 

Як повідомили UA:СУМИ, крім Конотопської школи міжнародну відзнаку отримали Путивльська, Білопільська та Сумська. Загалом, такий сертифікат отримали 36 шкіл України.

 


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста