googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Конотопська школа журналістики: перший випуск

18 травня 2015, 10:32Андрій Кривулько
614

14 травня в Політехнічному технікумі КІСумДУ перші випускники школи журналістики отримали сертифікати про закінчення курсів.

Ці сертифікати є рекомендацією на подальше працевлаштування у редакціях ЗМІ. Не забули й про людей, котрі допомагали у реалізації пілотного соціального проекту. Їм вручили подяки.

Заняття у школі проходили раз на тиждень протягом півроку. Для учнів на лекції та семінари приїздили фахівці журналістики з Києва. Зокрема, до них завітали письменник Макс Кідрук, журналістка Катерина Гончарова, експерт Інституту масової інформації Роман Кабачій та відомий бізнес-тренер, психолог Віктор Коміссарук.

Заняття проводили й місцеві журналісти. Керівник літературної студії «Джерела» Ірина Козлова, журналістка Емілія Айзенштат, керівник гуртка журналістів при телеканалі «Кон-такт» Олександр Платонов, колектив телеканалу «Кон-такт», Тетяна Голобурда та телеканал «КСТ» - всі вони відгукнулись та поділились своїми знаннями і досвідом зі слухачами школи.

Виїздили на екскурсію до Києва. Там відвідали «Громадське ТБ» та «ТВі», де конотопцям розповідали й показували як живе і працює українське телебачення. А ще зустрілись з журналістом видання ЛІГА.net Петром Шукліновим і разом з ним ходили місцями ключових подій Майдану.

Також слухачі школи побували у Сумах на кафедрі журналістики та філології Сумського державного університету.

Організатори поки не розкривають свої плани на наступний сезон школи. Але з впевненістю кажуть, що пілотний проект повністю удався.

Школа журналістики була створена на базі Політехнічного технікуму КіСумДУ за сприянням інтернет-порталу «Топ Конотоп» та групи ініціативних людей, які об'єдналися щоб вдосконалити регіональні ЗМІ.

Фото: Олег Жмаченко


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста