googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Конотопська влада відповіла на електронну петицію щодо безпритульних тварин

11 липня 2016, 09:26Андрій Кривулько
627
В Конотопській міський раді відповіли на петицію щодо необхідності прийняття Програми регулювання чисельності безпритульних тварин.

Відповідь опублікували на сайті Єдиної системи місцевих петицій.

«За результатами розгляду вважаємо дане питання актуальним для м. Конотопа та підтримуємо його.

Основною проблемою в даному питанні є відсутність відповідних пріоритетних напрямків у Програмі економічного і соціального розвитку міста. Кошти міського бюджету на фінансування цільових програм у 2016 році розподілені на початку року, тому питання фінансування програми може бути розглянуте, тільки при наявності перевиконання міського бюджету у ІІ півріччі 2016 року.

Враховуючи актуальність питання поводження з безпритульними тваринами, управлінням житлово-комунального господарства Конотопської міської ради будуть переглянуті пріоритети, включені до Програми економічного і соціального розвитку міста, а також розроблений проект Програми регулювання чисельності безпритульних тварин у м. Конотопі, який буде розглядатись на 14 сесії міської ради», — йдеться в документі.

Проте, у наступному документі, який опублікували нижче, виконавчий комітет додатково повідомив, що у зв’язку з необхідністю доопрацювання документів, проект не був включений до порядку денного 14 сесії міської ради. А дане питання буде розглянуто (при умові подання проекту рішення на розгляд сесії) на черговій сесії міської ради в липні 2016 року.

Варто зазначити, петиція «Будівництво Центру захисту тварин» була зареєстрована на сайті електронних петицій 19 червня. 22 червня вона набрала необхідну кількість підписів та була відправлена на розгляд влади міста, яка, згідно закону «Про звернення громадян», мала до 5 липня оприлюднити офіційну відповідь. Документ із відповіддю опублікували із запізненням на 3 дні — 8 липня.

Топ Конотоп


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста