googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Конотопське підприємство приховало від бюджету 7 мільйонів гривень податків

20 березня 2015, 09:00Андрій Кривулько
538
Працівники оперативного управління ГУ ДФС у Сумській області встановили, що конотопське приватне підприємство в період 2013-2014 років здійснювало імпорт товарів широкого вжитку із країн Євросоюзу по заниженим цінам.

Після розмитнення товари з незначною націнкою реалізовувалися «пов’язаному» київському товариству, яке проводило операції також за заниженими цінами іншій фіктивній фірмі. Фактично ж виготовлена в Європі високоякісна продукція реалізовувалася за готівку за реальними ринковими цінами.

Таким чином, бюджет недоотримав майже 7 мільйонів гривень податків унаслідок заниження митної вартості продукції.

У ході кримінального провадження, відкритого слідчим управлінням фінансових розслідувань за ч. 3 ст. 212 КК України «Ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах», працівниками ДФС Сумщини проведено обшуки в адміністративних, складських та господарських приміщеннях конотопського та київського підприємств, задіяних у злочинній схемі. Слідчі вилучили майже півмільйона гривень готівкових коштів, частина яких була розфасована у конверти із зазначенням на них прізвищ та назв різноманітних фірм.

Наразі триває досудове розслідування кримінального провадження.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста