googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Конотопські борці здобули перемоги на Міжнародному турнірі

5 лютого 2019, 10:08Топ Конотоп
350
Конотопські борці здобули перемоги на Міжнародному турнірі
Фото:  Конотопська міська рада
У ході Міжнародного турніру, який проходив у місті 2-3 лютого, конотопські борці здобули 12 золотих, 8 срібних та 5 бронзових нагород.

Про це повідомляє прес-служба Конотопської міської ради.

Даний захід проводиться в Конотопі уже десятий рік поспіль. У ньому взяли участь 28 команд з різних куточків України, а також Німеччини та Молдови – загалом близько 370 борців, які виборювали титул чемпіона у 30 вагових категоріях.

Чемпіонами Міжнародного турніру у Конотопі стали:

Золоті призери: Худжадзе Імед (вагова категорія до 52 кг), Харченко Денис (вагова категорія до 57 кг), Іванов Владислав (вагова категорія до 41 кг), Шляховенко Артем (вагова категорія до 53 кг), Сущенко Данило (вагова категорія до 29 кг), Макаровець Богдан (вагова категорія до 32), Кутіль Арсеній (вагова категорія до 35 кг), Каверзін Данило (вагова категорія до 47 кг), Маслак Захар (вагова категорія до 32 кг), Венець Олександр (вагова категорія до 27 кг), Савоченко Артем (вагова категорія до 21 кг), Вакуленко Нікіта (вагова категорія до 19 кг).

Срібні призери: Демяновський Дмитро (вагова категорія до 38 кг), Кабачний Роман (вагова категорія до 48 кг), Химіця Тимофій (вагова категорія до 42 кг), Мирошник Олег (вагова категорія до 42 кг), Тяжкороб Олександр (вагова категорія до 24 кг), Рошка Федір (вагова категорія до 25 кг), Вегера Максим (вагова категорія до 21 кг), Чуга Андрій (вагова категорія до 19 кг).

Бронзові призери: Калінський Данило (вагова категорія до 59 кг), Устименко Назар (вагова категорія до 38 кг), Начовний Артур (вагова категорія до 42 кг), Батютін Тимур (вагова категорія до 21 кг), Грибов Ілля (вагова категорія до 24 кг).

Читайте також: У місті тимчасово призупинено рух трамваїв по вулиці Свобода


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста