Встановити

Конотопські борці здобули перемогу у міжнародному турнірі «Спорт без кордонів»

27 листопада 2018, 17:54Топ Конотоп
404
Вихованці ДЮСШ імені Михайла Маміашвілі здобули перемогу у міжнародному турнірі «Спорт без кордонів».

Про це повідомляється на офіційній сторінці Конотопської ДЮСШ імені Михайла Маміашвілі у Facebook.

У місті Берегово змагання зібрали понад 600 юних учасників. З них 177  спортсменів, представників 8-ми країн: Угорщини, Чехії, Сербії, Румунії, Німеччини, Словаччини, Молдови, Боснії і Герцеговини. Всього 53 команди.

Конотопські спортсмени вибороли п’ять золотих медалей: Худжадзе Імед, Кутіль Арсеній, Макаровець Богдан, Начовний Артур, Шляховенко Артем; срібло у Дем’яновського Дмитра; бронза: Венець Олександр, Гегель Андрій, Начовний Філіп, Деніченко Іван. Десять медалей Конотопських борців дозволили піднятися на другу сходинку п’єдесталу загального заліку, поступившись тільки господарям турніру, збірній команді Закарпаття.

Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста