googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Конотопські ДАІшники затримали і оштрафували бійця добровольчого батальйону

9 квітня 2015, 07:42Андрій Кривулько
530

В Конотопі 4 квітня співробітниками ДАІ був затриманий боєць добровольчого батальйону ОУН, який перебував у службовому відрядженні на автомобілі, подарованому волонтерами. Причиною такого затримання стала відсутність у водія документів на автомобіль.

Про це повідомляє громадське об'єднання "Конотопська Самооборона" на своїй офіційній сторінці у VK.

Вони пишуть, що бійцю співробітник ДАІ виписав два штрафи на суму 1000 гривень.

В «Самообороні» пояснюють: на основну частину таких військових автомобілів не має документів, а лише встановлюються спец номера батальйону. На війні функції у цих автомобілів зовсім інші, аніж у мирному житті. Військовим не вистачає часу на бюрократію, та й життя таких транспортних засобів дуже коротке.

«Відомо, що бійці ОУН виборюють волю України в найгарячіших точках зони АТО постійно ризикуючи життям, причому зовсім безкоштовно, - наголошують в «Самообороні». - Наш загиблий земляк Михайло Сусло також був бійцем цього батальйону. Та саме в нашому місті працює ДАІшник, який зовсім не орієнтується в тому, що коїться в його країні, і коли від малого до великого всі об'єднуються та намагаються допомогти нашим воїнам, він, прапорщик Андріяка, який замість того, щоб запропонувати свою допомогу бійцю, у якого була пошкоджена машина, яку тягнули на тросу, а сам він був дуже втомлений, вирішив цього разу діяти за літерою закону».

Вони зазначили, що машина мала бути поставлена на штрафмайданчик, але активність самооборонівців та здоровий глузд в головах керівників міліції перемогли. Складені протоколи було анульовано.

«Чим керувався Андріяка сказати важко, чи то так позначилось на ньому його попередня служба у "Беркуті" чи нерозуміння того, що на сході країни йде справжня війна, яку він бачив тільки по телевізору, зрозумиті патріотично налаштованому громадянину важко. За свій "подвиг" він отримав "медаль" та словесну "подяку" від Самооборони» , - додали у громадському формуванні.

98Hd_GOu3VU.jpg

Після інциденту самооборонівці відремонтували авто, нагодували та дружньо підтримали військового.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста