Встановити

Конотопські каратисти привезли з Києва 27 медалей

25 травня 2015, 12:56Андрій Кривулько
533
Минулої суботи, 23 травня, у Києві відбувся Відкритий Кубок міста з карате (версія WUKF). Конотопські спортсмени вибороли 27 медалей різного ґатунку.

Як повідомляє офіційний сайт міськради, усього в змаганнях взяли участь 7 команд: п’ять з Києва та по одній команді з Конотопа та Шостки. Усього брали участь близько 125 спортсменів.

«Команда Конотопської молодіжної організації «Воїн», до складу якої увійшли: Пономарьов Артур, Березовський Владислав, Пономарьова Каріна, Било Владислав, Садовничий Тарас, Кіхней Максим, Новіков Ярослав, Касьяненко Ярослав, Москаленко Андрій, Садовнича Анна, Соловьйова Катерина, у загальнокомандному заліку посіла ІІ місце, пропустивши вперед тільки команду господарів турніру з міста Київа. У запеклій боротьбі спортсмени КМО «Воїн» вибороли 27 медалей різного ґатунку», - йдеться в повідомленні.

Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста