googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Конотопські перевізники хочуть підняти тариф на проїзд в автобусах до 6 гривень

23 грудня 2016, 11:16Андрій Кривулько
1162
Конотопські перевізники вважають, що вартість проїзду у міському автомобільному транспорті повинна становити 6 гривень.

Як повідомили в управлінні економіки Конотопської міської ради, про це перевізники заявили під час наради, яка відбулась в міськраді 16 грудня.

За словами підприємців, тарифи на перевезення, встановлені у 2014 році, на сьогодні не забезпечують стабільності роботи міського автомобільного транспорту, так як значно змінились складові тарифу. Зокрема, в діючий тариф закладена вартість дизпалива 13,2 гривні, проте на сьогодні вона становить 22 гривні. Заробітна плата збільшилась з 1230 грн до 1600 грн на сьогодні (3200грн. мінімальна заробітна плата планується на 2017 рік), вартість запасних частин для ремонту автотранспорту зросла майже в 2 рази. За попередніми розрахунками перевізників вартість проїзду у міському автомобільному транспорті повинна становити 6 грн.

Ще одним питанням, яке піднімали під час наради перевізники, було відшкодування пільгового проїзду учасників АТО. Зі слів підприємців, сьогодні вони здійснюють перевезення учасників АТО за рахунок власної господарської діяльності без обмежень і без бюджетної компенсації. Натомість у зв’язку із дислокацією військових частин кількість учасників АТО в місті значно зросла.

За результатами наради було прийнято рішення повернутись до питання збільшення тарифів на автомобільні перевезення після затвердження Верховною Радою України бюджету на 2017 рік. Щодо пільгових перевезень управлінню економіки дали завдання вивчити досвід інших міст України.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста