googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Конотопські спортсмени вибороли перше місце на обласному чемпіонаті з карате та будо

28 лютого 2017, 12:38Анастасія Залозна
1477
25-26 лютого на базі Конотопського інституту СумДУ відбувся 16-й Об’єднаний чемпіонат Сумської області з карате та будо.

На чемпіонат приїхали команди з Києва, Сум, Шостки, Конотопа, Свеси та Ямполя. Всього в змаганнях взяли участь 165 спортсменів різного рівня підготовки — від майстрів спорту України до спортсменів початківців.

В загальнокомандному заліку перше місце посіла конотопська команда КМО «Воїн», друге місце виборов клуб «ТЕРРА-СУМИ» та на третьому місці київська команда «КФКС».

Загалом 22 спортсмена з команди КМО «Воїн» стали переможцями та призерами змагань.

Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста