googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Конотопські спортсмени виступили на обласній спартакіаді допризовної молоді

19 квітня 2019, 15:21Топ Конотоп
265
Конотопські спортсмени виступили на обласній спартакіаді допризовної молоді
Фото:  facebook/відділ Конотопської міської ради у справах молоді та спорту
З 16 по 18 квітня у Сумах проходив другий етап Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді.

Відповідно до програми «Підтримки фізкультурно-спортивних заходів різного рівня та спортивних закладів міста Конотоп на 2019 рік» у спартакіаді взяли участь збірна команда Конотопа у складі трьох спортсменів: Бахматьского Максима учня ЗОШ №14, Олексеннко Іллі та Невмержицького Сергія учня Конотопської гімназії.

Про це повідомили у відділі у справах молоді і спорту Конотопської міської ради.

У змаганнях взяли участь 20 збірних команд з районів, міст та об’єднано територіальних громад Сумської області. Спортсмени протягом трьох днів змагалися з таких дисциплін як: стрільба з пневматичної зброї, підтягування на перекладині, кросу на 1500 м, біг на 100 м, подолання смуги перешкод, метання макету гранати Ф1 та плавання на 50 м.

У особистому заліку Бахмацький максим посів перше місце зі стрільби з пневматичної зброї набравши 43 очок з 50 можливих.

За підсумками обласної спартакіади серед допризовної молоді в якій взяли участь 20 команд збірна команда міста Конотоп посіла почесне ІІ місце поступившись команду Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» ім..І.Г. Харетоненко

 

 


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста