googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Конотопський «Авіакон» відремонтував перший Ми-14ПЛ

31 серпня 2017, 07:31Андрій Кривулько
595
Конотопський «Авіакон» відремонтував перший Ми-14ПЛ
Фото:  Юлія Кондратенко
Відновлений на Державному підприємстві «Конотопський авіаремонтний завод «Авіакон» Ми-14ПЛ заступив на бойове чергування з охорони морських кордонів України.

Про це повідомили у прес-службі концерну «Укроборонпром».

«Інженерно-технічний склад та працівники Конотопського авіаремонтного заводу, в співпраці з представниками інженерної служби військової частини, виконали надскладне завдання у найкоротший термін. Слід також зазначити, що відновлення першого вертольоту Ми-14ПЛ на ДП «Авіакон» було виконано за власні кошти підприємства», — йдеться в повідомленні.

На «Авіаконі» здійснили дослідження з визначення технічного стану та виконали відновлювальні роботи на вертольоті Ми-14ПЛ, який не підіймався в повітря з 1993 року. 26 грудня 2016 року на конотопському заводі були виконані випробувальні польоти вертольоту Ми-14ПЛ після відновлення, з встановленням нового ресурсу.

Зазначається, що раніше капітальний ремонт та ремонт з продовження встановлених показників вертольотів Ми-14ПЛ авіації Військово-Морських Сил Збройних сил України здійснювалися фахівцями ДП «Севастопольське авіаційне підприємство».

Ми-14ПЛ є морським багатоцільовим протичовновим засобом берегового базування. 16 березня 2017 року екіпаж військової частини здійснив переліт відновленого Ми-14ПЛ на місце постійної дислокації, а нині цей вертоліт вже експлуатується військовими.

До кінця 2017 року ДП «Авіакон» відновить ще 2 вертольоти Ми-14 для Військово-морських сил України.

Нагадаємо, раніше ми писали, що «Авіакон» освоїв ремонт нових вертольотів.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста