googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Конотопський IT кластер про Outsource People 2017 KYIV: учасники конференції зацікавились місцевими фахівцями

20 жовтня 2017, 11:06Андрій Кривулько
926
Конотопський IT кластер про Outsource People 2017 KYIV: учасники конференції зацікавились місцевими фахівцями
Фото:  Конотопський IT кластер
13-14 жовтня у Києві відбулась міжнародна бізнес-конференція в сфері сервісної розробки програмного забезпечення Outsource People 2017. На заході були присутні представники Конотопського ІТ кластеру.

Outsource People — це міжнародна спеціалізована конференція по бізнесу в сфері сервісної розробки ПЗ. Вона створена для обміну досвідом розвитку сервісного бізнесу, виходу на західні ринки і створення міцних команд. У заході традиційно беруть учать топ-менеджери великих українських та міжнародних ІТ-компаній.

Цьогоріч на конференції були присутні представники Конотопського ІТ кластеру — голова організації Дмитро Гланц та керівник відділу стратегічного розвитку Олександр Ребров.

«Конференція була дуже продуктивною: ми обмінялись досвідом з колегами з інших міст та країн, отримали корисну інформацію для більш продуктивної роботи на міжнародному ринку. Варто зазначити, що в послугах конотопських айтішників зацікавлені наші нові партнери. Це сприяє подальшому розвитку ІТ-індустрії в Конотопі, створенню в місті робочих місць з високою зарплатою», — зазначив Олександр Ребров.

За словами Дмитра Гланца, в рамках конференції також відбулася зустріч представників ІТ кластерів України, EBA та Асоціації IT України. Сторони обговорили спільну стратегію розвитку ІТ-індустрії. Конотопський ІТ кластер офіційно увійшов до складу групи профільних кластерів України.

«Хочу відзначити не тільки високий рівень організації заходу, а й професійний виступ спікерів, абсолютна більшість з яких — потужні практики в побудові та управлінні командами», — додав Дмитро Гланц.