googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Конотопський IT кластер зацікавив Тростянець своїми освітніми проектами

7 квітня 2017, 17:36Андрій Кривулько
2160
Конотопський IT кластер зацікавив Тростянець своїми освітніми проектами
Фото:  facebook/ІТ кластер Конотоп
5 квітня представники Конотопського ІТ кластеру відвідали Тростянець Сумської області, де презентували свої розробки у сфері інформаційних технологій.

Як зазначили у ІТ кластері, зустріч відбулась з представниками міської влади та молодіжних рухів, громадськими активістами та вчителями. Тростянчан ознайомили з громадським об’єднанням, презентували його мету та розповіли про власні проекти. Особливу увагу у слухачів викликала інформація про освітні проекти. Зокрема, активно обговорювали ідеї впровадження у Тростянці курсів з веб-розробки, навчання дітей основам програмування, а також відкриття курсів з робототехніки.

«Дана зустріч — це перший крок до початку співпраці між Конотопом і Тростянцем на шляху широкого впровадження сучасних інформаційних технологій у життя мешканців обох міст, залучення людей різних вікових категорій до роботи у сфері ІТ, об’єднання міст нашої області для вирішення спільних задач», — повідомляється на сторінці Конотопського ІТ кластеру у Facebook.

Заступник міського голови Тростянця Оксана Заяць висловила подяку представникам ІТ кластеру за плідну бесіду. Вона зазначила, що конотопська делегація демонструє приклад справжньої громадської ініціативи, діючи без вичікування «вказівок згори» та розраховуючи виключно на власні сили і кошти.