googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Конотопський молокозавод-боржник продовжував користуватися арештованим майном

8 вересня 2017, 17:40Анастасія Залозна
509
Конотопський молокозавод-боржник продовжував користуватися арештованим майном
Фото:  sumyjust.gov.ua
Працівники органів юстиції виявили факти порушення пломб на транспортних засобах, самовільно запущений у роботу раніше арештований та опломбований сирковий цех.

Як інформує Головне територіальне управління юстиції у Сумській області, щоб реально виконати рішення суду про стягнення коштів з ТОВ «Малка-Транс» на суму близько 4,5 мільйона гривень, призначених для виплат селянам за здачу молока, був здійснений виїзд до підприємства-боржника.

Повідомляється, що незважаючи на супротив з боку службових осіб ТОВ «Малка-Транс», працівниками органів юстиції перевірено наявність та умови зберігання раніше описаного державними виконавцями майна. Були виявлені факти порушення пломб на транспортних засобах, самовільно запущений у роботу раніше арештований та опломбований сирковий цех.

«За вказаними фактами до правоохоронних органів направлені відповідні матеріали. Разом з цим, описано все інше майно підприємства, в тому числі транспортні засоби, які перебували у розшуку, нерухоме майно, земельна ділянка, а також, виробничі цеха. Крім цього, розпочато оцінку майна»,  — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше Конотопським молокозаводом зацікавилась прокуратура через несплату боргу в 4,5 мільйона гривень за здане молоко.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста