googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Конотопський Політех випускатиме молодших бакалаврів та готується отримати статус коледжу

31 липня 2019, 12:46Топ Конотоп
266
Конотопський Політех випускатиме молодших бакалаврів та готується отримати статус коледжу
Фото:  Diamant.cz
Відповідно до Закону України «Про вищу освіту» у Конотопі з 2020 року припинить набирати молодших спеціалістів. Замість них навчатимуть молодших бакалаврів.

Про це повідомила Конотоп.City директорка Політеху Тетяна Гребеник.

 

За її словами, суттєві зміни в освітньому процесі навчальних закладів, що готували молодших спеціалістів, пов’язані з освітньою реформою та ухвалениму червні законом «Про фахову передвищу освіту». Згідно з його нормами, у 2020 році українські коледжі та технікуми почнуть надавати фахову передвищу освіту.

Молодший бакалавр — це початковий рівень вищої освіти. Раніше цю нішу займав молодший спеціаліст, а тепер буде молодший бакалавр.

Для підготовки молодших бакалаврів потрібно отримати ліцензію — документ, який дозволяє навчати. Наразі Політехнічний технікум Конотопського інституту СумДУ  вже отримав ліцензії за спеціальностями «менеджмент» та «галузеве машинобудування».

Тетяна Гребеник зазначила, що ті студенти, які нині навчаються на молодшого спеціаліста, отримають диплом, який буде прирівняний до диплома молодшого бакалавра.

У закладі планують ліцензувати інші спеціальності та отримати статус коледжу, як закладу вищої освіти у структурі Сумського державного університету. Це дасть право навчальному закладу у майбутньому забезпечувати здобуття  вищої освіти (бакалавра й молодшого бакалавра), фахової передвищої освіти (фахового молодшого бакалавра), професійної освіти (кваліфікованого робітника) та загальної середньої освіти.

 


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста