googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Конотопським молокозаводом зацікавилась прокуратура

6 вересня 2017, 13:07Анастасія Залозна
607
Конотопським молокозаводом зацікавилась прокуратура
Фото:  wordpress.com
Конотопським молокозаводом зацікавилась прокуратура через несплату боргу в 4,5 мільйона гривень за здане молоко.

Як інформує прес-служба прокуратури Сумської області, були вивчені відомості, які викладені в публікації газети «Сумщина», від 31 серпня 2017 року щодо несплати 4,5 мільйона гривень боргу за здане молоко Конотопським молокозаводом ПрАТ «Радгосп Шевченківський».

За словами начальник відділу прокуратури Сумської області Дениса Сірика, за результатом вивчення вказаної публікації Конотопською місцевої прокуратурою розпочато кримінальне провадження за фактом невиконання рішення суду.

Повідомляється, що у зв’язку із заборгованістю у 2016 році ПрАТ «Радгосп Шевченківський» звернувся з позовною заявою до господарського суду. Рішеннями судів першої та апеляційної інстанції позовні вимоги були задоволені, Конотопський молокозавод зобов’язано сплатити борг в сумі 4,5 мільйона гривень.

У добровільному порядку відповідач рішення суду не виконав. У зв’язку з цим, ПрАТ «Радгосп Шевченківський» звернувся до виконавчої служби з метою примусового виконання рішення суду. На даний час рішення суду залишається невиконаним.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста