googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Конотопським театралам запропонували виступити у Сумах

28 квітня 2015, 08:38Андрій Кривулько
530
Конотопським театралам запропонували продемонструвати виставу Бертольда Брехта «Трехгрошовая опера» на сцені Сумського обласного театру для дітей та юнацтва.

Пропозиція надійшла на обласному фестивалі-конкурсі театральних колективів «Театральні обрії», який відбувся в Сумах 24 квітня. Разом з конотопцями на сцені Сумського обласного театру для дітей та юнацтва демонстрували свою майстерність ще 15 аматорських театральних колективів Сумщини.

Від Конотопа на фестивалі виступили: народний аматорський театр та аматорська молодіжна театральна студія «Ми» міського будинку культури «Зоряний».

Як повідомляє прес-служба міської ради, «Трехгрошовая опера» здобула перемогу у номінації «Краща вистава» та отримала Гран-прі.

«Виступи наших театралів отримали гідну оцінку від поважного журі. Зокрема, вистава «Барикади думок» впевнено перемогла у номінації «Краща режисерська постановка», а вистава «Трехгрошовая опера» Крім цього, актор народного театру – Сергій Завалій отримав Гран-прі у номінації «Краща акторська робота» за майстерне перевтілення у великого Кобзаря», - йдеться в повідомленні.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста