googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Конотопський «Авіакон» отримав сертифікат відповідності стандартам НАТО

28 липня 2016, 06:37Андрій Кривулько
641
Державне підприємство «Конотопський авіаремонтний завод «Авіакон» отримав Сертифікат відповідності системи якості вимогам стандарту НАТО AQAР 2120. Його наявність дозволить розширити ринки співпраці.

Як повідомляє прес-служба Сумської ОДА, відповідний документ вручив керівництву заводу заступник генерального директора Державного концерну «Укроборонпром» Володимир Кострицький.

«Ваш досвід і знання є унікальними і затребуваними на сучасному економічному ринку. Отримання цього сертифікату означає доступ державного підприємства на нові глобальні ринки, нові амбіційні проекти та замовлення, розширення виробництва, забезпечення зайнятості та виплату заробітної плати», – підкреслив Кострицький.

Він наголосив на державній підтримці підприємств оборонного комплексу. Зокрема, на останній сесії Верховна Рада підтримала ініціативу «Укроборонпрому» і внесла суттєві доповнення в діюче законодавство стосовно підтримки підприємств авіаційної галузі.

За словами очільника області Миколи Клочка, «Авіакон» для Сумщини є одним із стратегічних підприємств.

«Завдяки діяльності авіаремонтного підприємства забезпечується розвиток економіки Сумщини та посилюється обороноздатність країни. Тому, я переконаний, що на презентації потенціалу нашої області в Китайській Народній Республіці обов’язково має бути і стенд «Авіакону», — наголосив голова облдержадміністрації.

Державне підприємство «Авіакон», що входить до складу Державного концерну «Укроборонпром», є унікальним за своїми виробничими та технологічними можливостями. Воно забезпечує капітально-відновлювальний ремонт та модернізацію вертольотів сімейства Мі.

Топ Конотоп


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста