googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Конотопському мовнику оголошено попередження

8 лютого 2019, 15:49Топ Конотоп
1907
Конотопському мовнику оголошено попередження
Фото:  Facebook
Під час перевірки телеканалу «ВЕЖА» зафіксовано порушення частини сьомої статті 27, частини восьмої статті 28 (не дотримання умов ліцензії в частині програмної концепції мовлення).

Про це повідомляє у соціальній мережі Facebook Larysa Yakubenko.

 

За результатами позапланової виїзної перевірки Мистецько-інформаційного радіотелевізійного центру «ВЕЖА» у формі ТОВ, Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення оголосила попередження ліцензіату через порушення умов ліцензії та вимог Закону України «Про телебачення і радіомовлення».

На цьому ж засіданні регулятор ухвалив рішення про анулювання ліцензії МІ РТВ-ЦЕНТРа «ВЕЖА» на ефірне аналогове телевізійне мовлення. Підставою стала заява керівництва телерадіокомпанії про анулювання ліцензії.

Конотопський мовник має ще одну ліцензію на цифрове мовлення, яку отримав наприкінці лютого 2018р. Відповідно до ст. 43. Закону України «Про телебачення і радіомовлення» організація-ліцензіат повинна розпочати мовлення протягом року з дня набрання ліцензією чинності.

За словами керівництва МІ РТВ-ЦЕНТРа «ВЕЖА» на даний час телерадіокомпанія заключила всі угоди, тестує обладнання і найближчим часом вийде в ефір у цифровому форматі. На відміну від ліцензії на аналогове мовлення цифрова ліцензія ТРО не передбачає ретрансляцію загальнонаціонального мовника.

Читайте також: ГО «Конотопський ІТ кластер» оголошує старт набору набору на курс з Framework Laravel

 


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста