googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Конотопців запрошують пройти безкоштовний курс з основ програмування

18 липня 2016, 06:55Андрій Кривулько
712

У мешканців міста з'явилась можливість пройти безкоштовні курси з програмування від фонду BrainBasket. Навчання розпочнуться з вересня в приміщенні ПТ КіСумДУ.

Як пишуть на офіційному сайті фонду, для надання можливості зробити перший крок в сфері IТ, BrainBasket запускає масштабну програму Technology Nation — безкоштовний курс з основ програмування.

Навчання в Конотопі буде здійснюватися за ініціативи місцевого ІТ кластера.

Повідомляється, що цей курс дозволить усім бажаючим отримати ІТ-освіту світового рівня та вивчити основи найбільш популярних мов програмування, що дасть слухачам хороший базис для подальшого навчання та працевлаштування в IТ-сфері.

Участь в програмі не потребує попередніх технічних навичок і подати заявку на участь можуть всі охочі. Єдиними критеріями відбору є володіння комп’ютером на рівні впевненого користувача та знання англійської мови на рівні upper-intermediate або вище.

Заняття проводяться у форматі blended learning (змішане навчання), що передбачає самостійну роботу з лекційним матеріалом, який викладений в онлайн, і аудиторну практику під керівництвом досвідчених менторів на базі 100 бібліотек по всій Україні.

Зареєструватися на програму можна за посиланням: http://brainbasket.org/tn

Топ Конотоп


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста