googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Контрабандою м`яса у Конотопі займається колишній правоохоронець?

13 листопада 2015, 13:52Андрій Кривулько
564

Вчора, 12 листопада, активісти Радикальної партії на залізничному вокзалі спіймали одного с контрабандистів м’ясної продукції.

Як повідомляє у Facebook лідер конотопського осередку Радикальної партії Спартак Сергієнко, Дмитро Логвінов, якого спіймали на тому, що займався контрабандою м'яса на залізничній станції «Конотоп», відкрито назвав прізвище того, хто це все «кришує». За словами чоловіка, організував контрабандний бізнес у Конотопі колишній правоохоронець Аллахвердієв Валерій Гафарович.

«"Гафарович" — це колишній мєнт, який все це організував та через свої зв'язки, які залишилися з часів роботи у правоПОХОРОННИХ органах — проштовхує, кришує плюючи на закон і на усіх мешканців міста», — пише Спартак Сергієнко.

Активіст заявляє, що вони будуть вимагати у поліції розібратися у справі, знайти і покарати всіх винних та причетних у контрабанді м’ясної продукції.

Вчора Дмитро Логвінов, якого спіймали на тому, що займався контрабандою м'яса на залізничній станції м.Конотоп, відкрито...

Posted by Спартак Сергієнко on 13 ноября 2015 г.

Нагадаємо, представники місцевого осередку Радикальної партії не дали перевезти велику партію контрабандного м'яса в Росію.

Топ Конотоп


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста